Nedēļa. Sestdiena.

Pamodos vēlu. Ļāvu sev gulēt, cik ilgi gribu. Pulkstenim skaņa bija izslēgta, tāpēc nejauši vai jauši telefona zvani mani nevarēja pamodināt. Kad padomodos, ilgi staipījos. Vienu kāju, tad otru, muguru, rokas. Sānus. Aprunājos ar kaķi. Kad jutos tam gatava, cēlos augšā. Pulkstenis rādīja pusvienu. Paskatījos telefonā – daži neatbildēti zvani. Tas nekas. Ir sestdiena.

Ielīdu dušā un ilgi mazgājos. Izmazgāju matus un ļāvu siltajai, pēc tam – vēsajai – ūdens strūklai tecēt pāri mugurai, krūtīm, kājām, vēderam, galvai. Kad likās, ka pietiek, noslaucījos, aptinu ap galvu dvieli, iztīrīju zobus un gāju kaķim dot zāles. Ielēju viņam svaigu ūdeni, iebēru barību.

Apēdu daļu no arbūza. Attaisīju aizkarus. Blakus pagalmā uz jumta strādnieki kaut ko skaļi laboja. Prātoju, vai vilkt kaut ko mugurā. Nolēmu, ka ir pārāk silts un jums ar strādniekiem pārāk tālu. Pietiks ar dvieli ap galvu.

Ieslēdzu televizoru, tur rādīja misteru Bīnu. Noskatījos. Ieslēdzu datoru, apskatījos, kas jauns sociālajos tīklos. Piezvanīju bērniem. Nolēmu, ka pietiek gulšņāt, saģērbos un gāju uz veikalu kaķim pēc barības.

Atnācu mājās, apēdu dažas šķēles Lāču saldskābmaizes ar kaņepju aizdaru, nolēmu traukus mazgāt un māju kopt rīt.

Pārģērbos, paņēmu riteni un braucu uz Mežaparku. Nosacīti neetālu no zoodārza satiku divas bijušās kolēģes + vienas kolēģes draudzeni. Viena kolēģe ar riteni, tā, kura ar draudzeni, bez riteņa.  Parunājāmās. Un tālāk mēs abas riteņotās braucām kopā. Runājām par vīriešiem, attiecībām un seksu. Izbaucām cauri siera svētkiem (vai kā nu tos sauca), es nopirku sieru. Divus gabaliņus. Vienu uzreiz apēdu.

Tad izšķīrāmies, es braucu uz Ķīšezeru – skatīties uz ezeru, pīlēm un gulbjiem, viņa uz mājām, lai pārģēbtos koncertam. Ezers – kā parasti – bija burvīgs un mūzika tuvīnajā kafejnīcā – kā parasti – šausmīga.

Kad biju krietni iztīksminājusies par formām un krāsām, braucu mājās. Braucu diezgan ātri, gribējās tā. Kad atbraucu mājās, mazliet sāpēja kājas. Biju ar to apmierināta.

Apēdu otru arbūza pusi, dažus banānus. Ieslēdzu televizoru, mazliet paskatījos BBC ziņas. Pēc tam vakardienas “Greizā spoguļa” atkārtojumu. Tad devos uz masāžu.

Tagad esmu mājās, rakstu, pēc tam iešu dušā, 5 tibetieši, meditācija, ar labu nakti.

Advertisements

2 thoughts on “Nedēļa. Sestdiena.

  1. tā ar garšu izlasu, izbaudu tavu dienu … savas tā īsti nav – ja neskaita – pamodos ap 16, izdzēru glāzi ūdens, izdzēru glāzi kefīra, izlasīju internetus, aizgāju pēc aliņa, uzspēlēju niknos putnus, jāuzvāra ūdens, ja nu naktī pagribas dzert?

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s