Birkas

, , ,

Piecēlos pusastoņos un modināju jaunāko. Šorīt bija jāiet pie zobārsta salabot otro no trīs labojamajiem zobiem. Sataisījāmies, aizgājām. Nevarēja saprast, kāds būs laiks, paņēmu lietussargu. Labojamais zoba caurums mazajai izrādījās gana liels. Turēju viņas roku visu procedūras laiku.

Kad darbiņš bija padarīts, gājām uz mājām. Pamodināju vecāko un visas trīs gājām uz šūšanas salonu pēc salabotajām biksēm. Bijām mazliet par ātru, salons vēl bija ciet, sēdējām uz grīdas un gaidījām.

Kad dabūju bikses, gājām uz autobusu un braucām uz manu darbu. Iedevu meitenēm lapas un flomasterus zīmēšanai un žurnālu lasīšanai. Pastrādāju, tad braucām pusdienās uz “Ostas skatiem”. Laiks bija pavisam sutīgs.

Un pēc tam braucām uz Lielupi padzīvoties un pamācīties braukt ar ūdensslēpēm. Es mēģināju trīs reizes (nekad mūžā to nebiju darījusi un neesmu braukusi arī ar slēpēm no kalna, tāpēc pieredzes man nav nekādas), kritu vienā krišanā un nekur tālu no krasta netiku.

Sabijos diezgan, ka neaizskalo manas kontaktlēcas, tāpēc likos mierā. Toties manai vecākajai meitai gan sanāca pat mazliet pabraukāties. Arī pirmo reizi uz ūdensslēpēm.

Atveda mūs mājās, aizgājām uz veikalu  – gribēju nopirkt kefīru (sasmērēju jaunāko balto krekliņu ar ķiršiem, man teica, ka ar kefīru varot izmazgāt), galu galā sapirkos vis-kaut-ko, bet par kefīru atcerējos tikai pie dzīvokļa durvīm.

Apēdu dažus saldējumus (nopirkām divus lielos iepakojumus + divus vafelīšu iepakojumus, tā interesantāk ēst), tagad rakstu. Tad iešu mazgāties, gribu uzlikt mālu masku (melnais māls+siltais ūdens+ mazliet mandeļu eļļa+mazliet citronu sula), pavingrot, pameditēt un uz čuču muižu.

Advertisements