Sestdiena, 2. jūlijs

Šodien bija burvīga diena. Šobrīd ir gandrīz divi naktī, pirms divām stundām man palika 36 gadi. Daudz laimes! :)

No rīta biju domājusi trešo reizi apmeklēt Bikram jogas nodarbības. Taču, kad septiņos no rīta nozvanīja modinātājs, sapratu, ka nekur neiešu. Vakardienas mēģinājumi braukt ar ūdensslēpēm lika sevi manīt. Tas, ka mazliet sāpēja viss ķermenis slaīdzinoši bija sīkums – kreisā kāja vispār bija nekāda. Sāpēja un gandrīz vispār nevarēju to saliekt, ne arī noliekties uz priekšu. Tad nu izslēdzu modinātāju un nolēmu vēl pagulēt.

Kad pamodos, bija jau divpadsmit. Lielākā meita jau bija devusies savās gaitās, abas ar mazāko sataisījāmies un  braucām uz Alfu. Vecmāmiņa un mamma ar vecāko meitu man atsūtīja naudu, lai nopērku sev dzimšanas dienas dāvanu pati. Nopirku vairākus satīna palagus. Pie reizes nopirku šo to arī jaunākajai: jaunu gultasveļu un pulksteni.

Pēc tam braucām uz centru, aizgājām līdz Galeria Rīga, nopirku kefīru (un atnākot mājās, iemērcu tajā savu balto blūzi, redzēs, vai kefīrs tiešām palīdz pret ķiršu traipiem!), saldējuma glāzītes un rīvēto sieru. Jaunākā sev nopirka foto rāmīti un trauciņu sālij.

Atnācām mājās, uztaisīju spageti ar rīvēto sieru. Tad gājām uz ielas stūra gaidīt auto, lai braktu uz Piņķiem skatīties Vides deju. Un varbūt arī šo to padarīt, ja būs tāds konteksts.

Kad otrdien biju Lielupes JAMā, tad Pati Galvenā Meitene no Lielupes CI (tīrais trakums ar to cilvēku nosaukšanu) piedāvāja piedalīties, paimprovizējot starp performancēm, līdzīgi, kā viņi darījuši nesenā pasākumā Grobiņā.

Pasākums bija burvīgs, īsti starpimprovizāciju pat neprasījās, tā nu varējām nodoties pasākuma baudīšanai. Tikai tikko atbraucām. Un tā nu savu 36 gadu jubileju sagaidīju, skatoties pasākuma gala izrādi – kur vēl labāka dāvana!

Noskaņa maiga, cilvēki sirsnīgi, laiks – lieliskss, rrrrr. Satiku sen un ne tik sen neredzētus draugus un labus paziņas, dabūju kūku un pat pirmo dzimšanas dienas (nakts) dāvanu!

Tikko nodziedāju jaunākajai šūpuļdziesmu, izskatās, ka vingrošana šovakar atceļās (tāpat kā vakar) – kājas dēļ, pameditēšu, ieiešu dušā un ar labu nakti!

Advertisements

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s