Birkas

, ,

Pamodos laikā starp astoņiem un deviņiem. Sataisījos un braucu uz darbu. Ārā bija karsts. Mikroautobusam atkal bija vecais maršruts. Darbā bija patīkami vēss. Pastrādāju. Palasīju jauno IR.

Pusdienojām “Ostas skatos”. Paņēmu salātus (lapas, gurķi, tomāti), griķus un svaigi spiestu greipfrūtu sulu. Pēc tam vēl pastrādāju. Vecākā meita piezvanīja vairākas reizes – lai precizētu, ko pirkt tirgū; kas īsti ir jādara mājās (it kā teikums “sakārto māju” būtu jāprecizē, ņemot vērā viņas vēsturisko pieredzi šāda uzdevuma kontekstā) un tamlīdzīgi. Braucu mājās.

Gājām abas ar meitu iepirkties – nopirkt vēl trūkstošos indegrientus t.s. Grieķu salātiem un A3 papīru, pa ceļam iegājām vienā drēbju veikalā un nopirkām 3 kleitas. Divas man, vienu viņai.

Pēc tam gājām uz veikalu. Nopirkām papīru, papētījām grāmatas, to, kuru gribēju atrast, neatradu. Nopirkām 2 sarkanos sīpolus, 2 citronus un vienu paku Rūjienas saldējuma. Vafelītes mums jau bija mājās. Saldējums, protams, nav Grieķu salātu sastāvdaļa. Saldējums ir vasaras vakara bonuss.

Mazliet palasīju – grāmatas, kas daudzkārt lasītas, nevarēju saprast, kas man šovakar varētu garšot – šo to no Vonnegūta, šo to no Orvela. Tad sāku skatīties britu detektīvseriālu par Bārnabiju (vai kaut kā tamlīdzīgi).

Un tagad jau ir pusviens, meita attapās, ka jāizmazgā veļa, tad nu mazgājam. Beigšu rakstīt, pavingrošu, pameditēšu un iešu gulēt. Rīt jābrauc uz vecmāmiņas 85 gadu jubileju.

Advertisements