Trešdiena, 13. jūlijs

Man patīk, kā zvana mans modinātājs. Esmu uzlikusi skaistu dziesmu. Skaņa pamazām no ļoti klusas kļūst arvien skaļāka. Viegli iziet no sapņa šajā pasaulē. Piecēlos pirms sešiem, ātri sataisījos un braucu uz jogas centru. Šodien neviens uz nodarbību neatnāca. Ļoti labi. Varēju pastrādāt ar sevi. Paņēmu jaudīgu kriju – viens no tās efektiem ir gremošanas veicināšana. Visās izpausmēs. Fiziskajā (ēdiens), emocionālajā (piemēram, dusmas) un mentālajā (iestrēgšana kādā no domu virpuļiem).

Pēc nodarbības “pa taisno” braucu uz darbu. Tas bija ilgi. Ceļā pavadīju vairāk kā stundu. Pa šo pašu laiku es varētu ar vilcienu no Tukuma atbraukt līdz Rīgai.

Darbs, pusdienas, darbs, prom.

Tiesa, sadaļu “pusdienas” ir vērts izvērst garāku. Pusdienoju “Vairāk saules” kopā ar Kameni – sīki viņu iztaujāju par retrītu, kurā es nepiedalījos. Un stāstam piedevām saņēmu arī dāvanas  – pašrocīgi lasītas mellenes un zemenes.

Pēc darba braucu uz “I-dejas māju” – uz mēģinājumu. Piektdien festivālā “Positivus” uz mazās skatuves (Garnier, laikam, ir sponsors) rādīsim performanci “Spogulis”. Es biju tik laimīga visas satikt. Bija gan arī viena bēdīga ziņa – viena no meitenēm ir slima un, iespējams, nebūs arī piektdien. Tas būtu diezgan traki, jo šajā performancē esam tikai četras + vijolniece.

Izmēģinājām divas versijas: oriģinālo, kad ir visas un modificēto, kad esam tikai trīs.

Mājās mani atveda Jaukā Arhitekte. Mazliet paskatījos “Matrikss. Atjaunots.”. Tagad rakstu.

Advertisements

2 thoughts on “Trešdiena, 13. jūlijs

  1. ja agrā nodarbība bija paredzēta Miervidos, tad nebrīnos, ka tā nebija apmeklēta, jo Miervidu mājaslapas kalendārā ir atzīmētas tikai otrdienu vakaru nodarbības, bet rīta nodarbību vairs nav kalendārā.

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s