sievietes – lelles

nesen es atklāju, ka šobrīd viena no marginālajām modes tendencēm sievietēm ir iztaisīties par lelli, piemēram, bārbiju. izrādās, ka Krievijā ir vesela kaudze sieviešu, kas šādi izklaidējas. kāds nu katrai koncepts un stratēģija, citai nopietnāka, citai tāda ļoti apmēram.

divas dāmas man šķita visimpozantākās: Karīna Bārbija un Amatue, abām ir savas mājas lapas un katrai pieklājīgi liels fanu loks.

Karīna Bārbija – 17 gadu vecumā ieradās Maskavā no Karagandas, pozicionē sevi kā “dzīvo Bārbiju” – striptīzdejotāju, “patīk viss rozā”; jaunākajos šovos (jo šīs dāmas – lelles ir ļoti mērķtiecīgas un pamanās piedalīties vis-kaut-kur) tiek dēvēta arī par “aktrisi” un “modeli”; lepojas, ka ķermenim “nav piekāries ķirurga skalpelis” un “viss ir dabīgs”, tiesa, lieto blondu parūku.

te ieskatam fragments no viena raidījuma

Amatue – “interneta slavenība no Odesas” kategoriski noliedz, ka pozicionē sevi kā lelli, atzīst, ka palielinājusi krūtis (par deguna operāciju un izņemtajām ribām nepiekrīt), pozicionē sevi kā veselīga dzīvesveida piekritēju, dziedātāju un “garīguma praktizētāju”, lido astrālajos ceļojumos; savu vārdu Amatue “uzzinājusi meditācijas laikā”.

ieskatam fragments no viena raidījuma

“Lellisms” kā stratēģija, lai iegūtu popularitāti – visu cieņu. Abas ir mērķtiecīgas un drosmīgas (lielākoties šovos ne vadītāji, ne skatītāji viņas nesaudzē). Interesanti, kur šis ceļš abas aizvedīs.

Advertisements

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s