Māmiņ, vai tu mani mīli?

Viņš ļoti mīlēja kādu sievieti. Savu māti. “Māmiņ, vai tu mani mīli?” mazais zēns jautāja. “Ak, kas gan ir mīlestība?” viņa retoriski un dziļdomīgi atvaicāja. Atbilde darīja zēnu skumju. Taču skumjas nepatika viņa mātei. Un tā zēns iemācījās izskatīties priecīgs, “laimīgs”. Savas skumjas viņš apraka tik dziļi, ka gandrīz neviens nenojauta par tām. Zēns bija gudrs un apķērīgs. Izaugot viņš iemācījās tā sarunāties ar cilvēkiem, lai tie pamana tikai viņa vārdus. Vārdi bija viņa cietoksnis un ieroči. Viņa stiprā pils. Un tikai pils dziļumā vēl joprojām mājo mazais, skumjais zēns. “Māmiņ, vai tu mani mīli?”

Advertisements

One thought on “Māmiņ, vai tu mani mīli?

  1. Reiz dzīvoja kāda sieviete. Dzīve ar viņu bija apgājusies skarbi. Lai izdzīvotu, viņa bija aizslēgusi savu sirdi.
    Bet bija kāds vīrietis, kas viņu ļoti mīlēja. Tas bija viņas dēls.
    “Māmiņ, vai tu mani mīli?” mazais zēns jautāja. “Ak, kas gan ir mīlestība?” viņa retoriski un dziļdomīgi atvaicāja, jo mātes sirds bija ciet.
    Atbilde darīja zēnu skumju. Taču skumjas nepatika viņa mātei. Un tā zēns iemācījās izskatīties priecīgs, “laimīgs”. Savas skumjas viņš apraka tik dziļi, ka gandrīz neviens nenojauta par tām. Zēns bija gudrs un apķērīgs. Izaugot viņš iemācījās tā sarunāties ar cilvēkiem, lai tie pamana tikai viņa vārdus. Vārdi bija viņa cietoksnis un ieroči. Viņa stiprā pils. Un tikai pils dziļumā vēl joprojām mājo mazais, skumjais zēns, kas cer atkausēt savas mīļās māmiņas sirdi. “Māmiņ, vai tu mani mīli?”

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Mainīt )

Connecting to %s