Šī ir vēstule sievietei. Vīrieši var nelasīt.

Mīļā,

ja Tu kādreiz satiec vīrieti, kurš intīmā sarunā Tev atzīstas, ka nespēj noticēt tam, ka ir sievietes, kam patīk mīlēties, bēdz, mīļā, bēdz tūdaļ prom. Ja viņš tā saka, tas nozīmē, ka viņš nav izjutis mīlēšanos, nav izbaudījis to un tāpēc diez vai viņš spēs un gribēs sniegt baudu Tev un izbaudīt Tevi. Diez vai viņš zina, ko nozīmē juteklisks maigums, rotaļāšanās un vieglums intīmajās attiecībās.

Ja Tu kādreiz satiec vīrieti, kurš sadusmojas, kad stāsti viņam, kā ilgojies, kamēr viņa nebija klāt un, izvaicāts par dusmu iemesliem, viņš atklāj savas aizdomas, ka Tu ar viņu manipulē, padomā, mīļā, kāpēc viņš tā saka. Varbūt viņš nezin, ko nozīmē ilgoties? Varbūt viņš netic, ka kāds varētu ilgoties pēc viņa?

Ja Tu satiec vīrieti, kurš brīnās, kā gan var aizbraukt uz jūru vai mežu un vienkārši staigāt (nevis “paveikt kādu darbu” vai īstenot kādu “projektu”), ļaujot prātam atslābt un sajūtām dziedāt, pajautā sev — vai šis cilvēks spēs sadzirdēt Tevi, ja viņš nespēj sev ļaut sadzirdēt sevi, vienkārši esot.