Tinder: jā vai nē

Es mēģināju, kādas četras reizes. Vai varbūt piecas, es precīzi neatceros. Aizpagājušajā gadā un pagājušajā gadā. Piereģistrējos, “svaipoju” pa labi un pa kreisi, sarakstījos, vienu reizi aizgāju iedzert kafiju un vienu reizi aizgāju pusdienās. Ā, un vienu reizi iekūlos ļoti nepatīkamā situācijā (bet par to es sīkāk negribu stāstīt; es pat atcerēties to negribu). Rekordilgums spējai “būt aplikācijā”, manuprāt, nebija ilgāks par nedēļu, iespējams, pat īsāks.

Pirms kāda laika es apsvēru iespēju piereģistrēties vēlreiz. Uzinstalēju aplikāciju. Sāku ievadīt datus. Un tad izdzēsu.

Un sāku iedziļināties, kāpēc.

Kāpēc JĀ

Esmu jau pieņēmusi, ka manī vienlīdz labi sadzīvo divi it kā pretēji personības aspekti – viens ar prieku un viegli iegūst jaunas paziņas, bez mazākā mulsuma uzsāk sarunu veikalā, sabiedriskajā transportā vai operā, savukārt otrs vislaimīgāk jūtas tad, ja dienu (vai pat vairākas) nesatiek nevienu cilvēku, klīstot savā nodabā pa mežu vai jūras piekrasti.

Kad biju piereģistrējusies “Tinder”, man bija iespēja pieredzēt vairākas tiešām jaukas, interesantas un dzīvas sarunas – gan ar “vietējiem”, gan “ārzemju” vīriešiem.

Un ir taču interesanti izpētīt, cik dažādi cilvēki ir.

Tas, laikam, arī viss.

 

Kāpēc NĒ

Jo man ir pretīgi pat iedomāties, ka uz mani varētu skatīties, “atlasīt” (vai “neatlasīt”), rakstīt banalitātes (vai pat jēlības – tiesa, to pieredzēju tikai dažas reizes un tad uzreiz “izbanoju vainīgos”, bet pretīguma sajūta neizgaisa tik ātri) vīrieši, uz kuriem “reālajā dzīvē” es pat nepaskatītos. Neietu klāt. Pilnīgi noteikti – nesāktu runāt. Nemaz nerunājot par “kaut ko vairāk”. Man ir pretīgi pat iedomāties, ka manas fotogrāfijas vairākiem no indivīdiem (ņemot vērā to, ko esmu lasījusi TW vai dzirdējusi no paziņām) var kalpot kā iedvesma seksuālām fantāzijām un masturbācijai. Es negribu būt random seksa fantāziju objekts vīriešiem, kas man nepatīk. Es gribu maksimāli minimizēt riskus būt šādu vīriešu uzmanības lokā “per se”, kur nu vēl proaktīvi pieteikt sevi seksuālā kontekstā (jo lielai daļai cilvēku “Tinder” ir aplikācija partnera atrašanai seksam; es to nenosodu, es tikai negribu piedalīties – es jau esmu noskaidrojusi, ka “tas nav man”).

Un tāpēc “Tinder” man neder.

Es priecājos par visiem (no sirds), kam tā ir palīdzējusi iepazīties ar jauniem draugiem vai partneriem.

Vai ir kāda aplikācija, kas der piesardzīgākiem cilvēkiem, nu, tādiem kā man?

 

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s